Ingyenesen kipróbálható adatbázisok

Emerald E-books - kipróbálható 2020. 04. 30-ig.

Emerald Expert Briefings - kipróbálható 2020. 04. 15 - 04. 30-ig.

Statista - kipróbálható 2020. 04. 10 - 05. 31-ig.

Elsevier adatbázisok - kipróbálhatók 2020. 06. 05-ig.

Emerald E-books - kipróbálható 2020. 04. 30-ig.

Az adatbázis 2700 e-könyvhöz biztosít hozzáférést. Bővebb ismertető itt olvasható.

Távoli eléréssel, egyetemen kívülről is használható, Edu-ID / Shibboleth / KCA azonosítással. Bővebb ismertető az Edu-ID alapú elérésről hallgatók, illetve oktatók részére. Bejelentkező képernyő a távoli eléréshez.

Emerald Expert Briefings - kipróbálható 2020. 04. 15 - 04. 30-ig.

Az adatbázis naponta frissülő makrogazdasági és világpolitikai elemzéseket tesz elérhetővé. Az elemzéseket üzleti döntéshozók, kutatók, egyetemi oktatók hasznosíthatják. Az ötéves archívum segítségével a közelmúlt eseményei is vizsgálhatók. Bővebb ismertető itt olvasható.

Statista - kipróbálható 2020. 04. 10. - 05. 31-ig.

Az adatbázis egy globális lefedettségű statisztikai portál, amely 21 piaci szektor szerint rendezve biztosít hozzáférést üzleti, pénzügyi, politikai, média és más statisztikai adatokhoz.

Elsevier adatbázisok - kipróbálhatók 2020. 06. 05-ig.

Távoli eléréssel, egyetemen kívülről is használhatók, Edu-ID / Shibboleth / KCA azonosítással - a Digital Commons kivételével, amely csak az intézmény területén működtethető.

Bővebb ismertető az Edu-ID alapú elérésről hallgatók, illetve oktatók részére.

utolsó frissítés: 2020, április 21 - 12:22